Yunus Özer Güven Tazeledi

Yunus Özer Güven Tazeledi
Yerel / 30 Ağu 2023 372

Milliyetçi Hareket Partisi Develi İlçe kongresi                    27 Ağustos Pazar günü Mustafa Aksu Kültür Merkezinde gerçekleşti. Kongreye Başkan Mehmet Cabbar, Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Toker ve Ak Parti yönetim kurulu üyeleri de katıldılar. 

 

MHP İlçe Başkanlığının 14. Olağan Genel Kurul Toplantısı  Pazar günü Mustafa Aksu Kültür Merkezinde gerçekleşti. 

Kongreye Başkan Mehmet Cabbar, MHP il başkan yardımcıları, Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Toker ve yönetim kurulu üyeleri ile delege ve partililer katıldılar. 

Kongrede bir konuşma yapan Başkan Mehmet Cabbar, Önümüzdeki dömede de birlik ve beraberlik içerisinde yeni başarılara imza atarız, temennisinde bulundu. 

Kongrede kısa bir konuşma yapan Başkan Yunus Özer ise, “İlçemiz Develi’de güzel faaliyetlerde bulunduğumuza inanıyorum. Davamıza olan nancımız tamdır.  Hedeflrimize ulaşmak için yılmadan, usanmadan çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmadan yeni dönemde de devam edeceğimizi belirtiyor, toyumuzun hayırlara vesile olmasını diliyorum.”dedi.

Genl Başkan Dr. Devlet Bahçeli’nin mesajının da okunduğu kongrede daha sonra seçimlere geçildi. 

MHP İlçe Başkanlığına Yunus Özer yeniden seçilirken yönetim kurulu üyelikleri ise : Orhan Korkmaz, Mustafa Özcan, Kadir Savaş, Murat Yıldırım, Mehmet Şafak, Osman Aydınlı, Hakan Sinin, Mehmet Akdağ, Behlül Kurtoğlu, Gökhan İnce, Yusuf Tekin, Seyfullah Kılınç, Osman Erem, Ramazan Aksoy, Muharrm Eseroğlu, İhlan Öztürk ve Mehmet Yıldırım’dan oluştu. 

Bu haber için henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz!


Yorum yazmak için lütfen üye girişi yapınız.