Yeni Yönetimden Kaymakam'a Ziyaret

Muhtarlar Derneği Başkanı ve Yönetim kurulu Kaymakam Sinan Aslan'ı Makamında Ziyaret Etti.

İlçemiz Muhtarlar  Derneğinin olağan genel kurul toplantısı 21 Aralık  2021 Salı günü  ilçemiz Kültür Merkezinde gerçekleşmiş ve yapılan seçim sonucunda Dernek Başkanı Abdullah Ganioğlu yeniden seçilerek güven tazeledi.

77 Mahalle muhtarımızın üye olduğu Derneğin  yönetim kurulu ise  Abdullah Ganioğlu (Başkan), Barış Noylan, Mehmet Ceran, Candan Cihan, Hasan Navruz, Yusuf Çoban ve Yasin Süt’den oluştu. 

Yeniden güven tazeleyen dernek başkanı  ve Aşağıeverek Mahallesi Muhtarı Abdullah Ganioğlu, Yönetim ve Denetim  Kurulu Üyeleri 06 Ocak  Perşembe günü Kaymakamımız Sinan Aslan’ı makamında ziyaret ederek yeni dönem çalışmaları hakkında bilgiler verdiler. 

Ziyarette Kaymakam Sinan Aslan ise muhtarlık görevinin çok önemli olduğunu, vatandaşa en yakın birimin muhtarlar olduğunu belirtirken muhtarlarımızın bir dernek çatısı altında bulunmalarının da önemli olduğunu belirtti. Aslan, Develi Muhtarlar Derneği Başkanlığına yeniden seçilen Abdullah Ganioğlu, yönetim ve denetim kurulunda görev alan muhtarları kutlayarak çalışmalarında başarı dileklerinde bulundu. 

Okunma sayısı: 76
Eklenme Tarihi: 11.01.2022 11:16:51
Bu habere eklenmiş yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.!