Yeni binalarına taşındılar

Milli Eğitim Müdürlüğü Yeni Adresine Taşındı

Uzun yıllardan beri İlçemiz Hükümet Koğaı binasında görev yapan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü geçtiğimiz hafta içerisinde  yeni adresine taşındı. 

Bilindiği gibi  Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü binası komple İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne tahsis edilmiş ve bina da bulunan Halk Eğitimi Mekezi Müdürlüğü yeni adresine taşınınca bina boşalmıştı. 

Boşalan binaya ise geçtiğimiz hafta içerisinde Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Hükümet Binası içerisinde bulunan tüm birimleri taşındı. 

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bundan sonra daha geniş, alt yapı imkanları daha çok bir binada hizmet vermeye devam edecek. 

***

Halk Eğitimi ve RAM'de Yeni AdreslerineTaşındı

Terör örgütü fetö’ye ait dershane iken  Maliye Hazinesine geçen, sonrasında ise Milli Eğitim Bakanlığına tahsisi gerçekleştiren İbrahimağa Mahallesindeki bina’nın yenileme ve tadilat çalışmalarının tamamlanması sonrası  Halk Eğitimi Merkezi ve Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürlükleri yeni binaya taşındılar. 

Özellikle ilçemizde Rehberlik ve Araştırma Merkezi kendilerine uygun olmayan bir binada  hizmet verirken, yeniden dizayn edilen bu binaya taşınmaları hizmet ve verim kalitesi açısından rahatlatıcı bir sonuç oldu. 

Binanın yenileme  çalışmaları için 1 milyon liranın üzerinde bir harcama yapıldığı belirtiliyor. 

Okunma sayısı: 657
Eklenme Tarihi: 16.04.2019 16:30:59
Bu habere eklenmiş yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.!