Ülkü Ocağı Kapatıldı

Develi Ülkü Ocağı Devlet Bahçeli'nin Talimatı Doğrultusunda Kapatıldı

Develi Ülkü Ocağı Temsilcisi Murat Doğu karar sonrası, Bu bir veda değil yeni bir

 başlanğıç,  diyerek görevini sonlandırdı. 


Grup Yorum üyesi İbrahim Gökçek’in Kayseri Talas ilçesinde toprağa verilmesine tepki gösteren Kayseri Ülkü Ocakları’nın bu çıkışı sonrası  Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından Kayseri ve tüm ilçelerinde Ülkü Ocakları’nın ikinci bir emre kadar kapatılması kararı verildi. 

Bu karar sonrası, bu güne kadar sosyal, kültürel, çevre ve eğitim konularında başarılı çalışmalara imza atan Develi Ülkü Ocakları Temsilcisi Murat Doğu’da 09 Mayıs tarihi itibariyle  bu görevi sonlandırıldı. 

Murat Doğu konuyla ilgili sosyal medya da yaptığı açıklamada, Yaklaşık 3 yıldır şerefimle, şanımla en büyük onurum olarak devam ettirmekte olduğum, ömrümün herzaman en üst makamı olarak bildiğim Ülkü Ocakları Develi İlçe Başkanlığı görevim 9 Mayıs tarihi itibariyle Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız, Türk Dünyasının Bilge Lideri Sayın Dr. Devlet Bahçeli Bey’in emirleri ile sona ermiştir.  Bundan sonraki süreçte lenel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli bey ve Ülkü Ocaklarının ömrümün sonuna kadar emrindeyim. Benim için  bu bir veda değil yeni bir başlangıç.” diyerek görevini sonlandırdı. 

Okunma sayısı: 148
Eklenme Tarihi: 20.05.2020 15:57:10
Bu habere eklenmiş yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.!