Parkın Adı Ne ?

Parkın Adı Ne ?

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'ten Develi'ye Yapılan Parkla İlgili İlginç Açıklama.

Yukarı Develi’de İzmit Belediyesi tarafından yaptırılan,  yerel seçimler öncesi açılışı yapılan  parkla ilgili  yeni İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet  ilginç açıklamalarda bulunarak, eski başkan Nevzat Doğan tarafından yapılan  bu yatırımları eleştirdi. 

31 Mart seçimleri sonrası İzmit Belediye Başkanlığına seçilen Fatma Kaplan Hürriyet 21 Haziran tarihinde yaptığı basın  açıklamasında,  önceki yönetimin usulsüzlüklerini, İzmit Belediyesini borç batağına soktuğunu belirtikten sonrası,  İzmit Belediyesinin başka ilçelere 12 milyonluk park, anıt yaptığını belirtip konuyla ilgili olarak da “Bazı kardeş şehirlere işler yapılmış. 12 milyonluk başka ilçelere park, anıt yapılmış. Bu kadar borcu olan belediye parayı başka yerlere  harcamış. Develi Belediyesi’ne park yapılmış. Develi eski Özel Kalem Müdürü  Gül Aşık’ın memleketi. Parka Özel Kalem Müdürü’nün ananesinin adı verilmiş.” açıklamısında bulundu. 

İlçemizde Çanakkale Parkı olarak açılışı yapılan bu park’ın adının,  İzmit  Belediyesindeki adı  İzmit Belediyesinde Özel Kalem Müdürü olarak görev yapan ve buralı olduğu belirtilen Gül Aşık’ın anneannesinin adını taşıdığını böylece öğrenmiş olduk. 

Bu açıklama sonrası Belediye yetkililerinden bir açıklama bekliyoruz  Bu parkın adı ne ? 

Okunma sayısı: 604
Eklenme Tarihi: 2.07.2019 17:11:56
Bu habere eklenmiş yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.!