Olağan Kongresini Yaptı

Yeniden Refah Partisi 1. Olağan Kongresini Gerçekleştirdi

Kongre sonucu Partinin Kurucu İlçe Başkanlığını yapan Atila Kaman  oy birliği ile yeniden İlçe Başkanlığına seçildi. 


Genel Başkanlığını merhum Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan’ın yaptığı Yeniden Refah Partisi ilçemizde teşkilatlanma sürecini tamamladıktan sonra 1. Olağan Genel Kurul toplantısını pazar günü Kültür Merkezinde gerçekleştirdi. 

İl Başkanı Abdi Tan’ın da katıldığı kongreye  tek liste olarak gidildi.  Abdi Tan kongrede yaptığı konuşmada, Yeniden Milli Görüş, yeniden maneviyat diyen Yeniden Refah Partisi’nin yıkıcı değil yapıcı,  bölen değil kucaklayıcı bir siyaset için yolu çıktıgını belirterek tüm Türkiye’de örgütlenme sürecini tamamlamak üzere olduğunu belirtti. 

Kurucu başkanlığını Atila Kaman’ın yaptığı  Yeniden Refah Partisi ilçe kongresi sonucunda İlçe Başkanlığına Atila Kaman oy birliği ile yeniden seçilirken, yönetim kurulu üyelikleri de şu isimlerden oluştu. : 

Atila Kaman (İlçe Başkanı), İsmail Kozan, Kemal Yıldız, Selçuk Güler, Barboros Hayrettin Arıcı, Vural Berk, Enes İnalpulat, Mehmet Çakır, İsmet Kaya, Erhan Armağan, İsmail Gel, Adem Alatepe, Recep Satılmış, Gökhan Söbe, Müslüm Yılmaz. 

Okunma sayısı: 633
Eklenme Tarihi: 16.04.2019 16:32:38
Bu habere eklenmiş yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.!