Muhtarlar İlk Toplantısını Yaptı

Seçim Sonrası İlk Muhtarlar Toplantısı Yapıldı

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonrası İlçemiz merkez ve kırsal mahallelerinde görev yapan muhtarların katılımıyla yeni hizmet döneminin ilk muhtarlar toplantısı yapıldı.

Kaymakam Murat Duru,  Belediye Başkanı Mehmet Cabbar ve kurum müdürlerinin katılımıyla gerçekleşen toplantı İbrahim-Keziban Kocatürk Sosyal Hizmet Merkezi Binası konferans salonunda yapıldı. 

Yeni göreve gelen muhtarların kendilerini tanıtarak başladığı toplantıda muhtarlık kurumunun öneminden bahseden Kaymakam Duru “Yeni muhtarlık görevine seçilmiş arkadaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah her ay düzenli olarak yapacağımız bu toplantılarda her mahallemizin sorununu tek tek ele almaya çalışarak beraberce çözüm üretmeye çalışacağız” dedi. Başkan Mehmet Cabbar’da yaptığı konuşmada  “Bizler mahallelerimize hizmetlerin en kalitelisini götürmemiz konusunda her daim muhtarlarımızla koordineli bir şekilde hareket etmişizdir. Mahalle sakinlerinin teveccühleriyle göreve gelen her bir muhtarımızı tebrik ediyorum. Yeni hizmet döneminde el ele vererek daha güzel Develi için gayret göstermeye devam edeceğiz” açıklamalarında bulundu

Okunma sayısı: 621
Eklenme Tarihi: 16.04.2019 16:31:44
Bu habere eklenmiş yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.!