MHP Kadın Kolları Kahvaltıda Buluştu.

MHP Kadın Kolları Kahvaltıda Buluştu. 

Programa MKYK Üyesi Serap Şule Kalın ile İl Başkanı Emine Özge Soysal Katılırken 35 Kadın’a MHP Rozeti Takıldı

MHP Kadın Kolları Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Nejla Keleş başkanlığında “Kadınlar Güçlensin Türkiye Büyüsün” programı kapsamında Cumartesi günü  Asude Düğün Salonunda  kahvaltı programı düzenlendi. Programı  MHP Merkez Karar Yürütme Kurulu Üyesi Serap Şule Kalın, MHP Kayseri Kadın Kolları Başkanı Emine Özge Soysal, Bünyan Belediye Meclis Üyesi  Nagihan Altun ile  çok sayıda kadın katıldı. 

Programda konuşan  Serap Şule Kalın, Kadınlar güçlensin Türkiye büyüsün sloganıyla uzunca bir süre Türkiyenin her yerinde çalışmalarına devam ettiklerini, Haziran 2018 seçimlerinden sonra Cumhur İttifakı ile birlikte oluşan güçlü ve kararlı atmosfer içerisinde akıllı, bilinçli ve vatan millet sevdasıyla donanan MHP Kadın Kollarının her geçen gün güçlendiğini, bu duygu içerisinde bulunan tüm kadınlara da kapılarının ve gönüllerinin sonuna kadır açık olduğunu belirterek, organizasyonu gerçekleştiren  MHP İlçe Kadın Kolları ve yönetim kurulu üyelerine teşekkürlerini iletti. 

Programa ev sahipliği yapan Kadın Kolları Başkanı ve Meclis Üyesi Nejla Keleş’te  tüm katılımcılara teşekkür ederken,  partinin kadın kolları üyeliğine katılan 35 kadına  parti rozetleri takıldı. 

Okunma sayısı: 130
Eklenme Tarihi: 21.01.2020 17:44:45
Bu habere eklenmiş yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.!