Meclis Üyesinden Önemli Sorular

Meclis Üyesi İmdat Güven'den 153 Bin + 21 Bin Lira Reklam ve Kırtasiye Sorusu ? 

BBP Belediye Meclis Üyesi İmdat Güven  Belediye Başkanlığına verdiği bir dilekçe ile  2018 yılında Mersin’de bulunan bir reklam ve kırtasiye firmasına ait 153 bin ve 21 bin (kdv hariç) liralık faturaların  ne için kesildiği ve mal temininin ihale veya doğrudan temin ile mi yapıldığını sordu.

Büyük Birlik Partisi Belediye Meclis Üyesi olan İmdat Güven  geçtiğimiz günlerde Belediye Başkanlığı makamına verdiği bir dilekçe ile ilçemiz gündemine geldi. 

İmdat Güven Başkanlık  makamına verdiği dilekçede “ Belediyemizin 2018 yılında Mertal Reklam Kırtasiye Ltd. şti. firmasına iş yaptırdığı söz konusu. Firma 2018 yılı 8. ay 153 Bin + KDV, 2018 yılı 12. ay 21 Bin + KDV fatura karşılığı hangi reklam ya da kırtasiye işi yaptırılmıştır. Yıptırıldı ise doğrudan temin yolu ile mi yoksa ihale yolu ile mi yaptırıldı ?” sorusunu sordu. 

Konuyla ilgili olarak gazetemize bilgi veren İmdat Güven bu tür sorularımıza Belediye Meclisinde cevaplar alamıyoruz. Biz de  resmi olarak dilekçe yazarak bu sorularımıza cevap arıyoruz.  Bizler Develi’ye dahi iyi hizmet edilmesi ve iyi bir belediye yönetimi için çaba gösteriyoruz. Bu düşüncelerle bu soruları halkımız adına soruyoruz. Belediye tarafından verilecek cevabı da halkımızla paylaşacağız, dedi. 

Okunma sayısı: 221
Eklenme Tarihi: 21.01.2020 17:47:43
Bu habere eklenmiş yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.!