Kış Tedbirleri

Kış Tedbirleri Toplantısı 

Yapıldı

Çalışma ve Altyapı Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğü Tesisler ve Bakım Dairesi Başkanlığının  talebi üzerinde  ilçede kış mevsiminde alınacak trafik tedbirleri ve oluşabilecek problemlerin çözümü içim İlçe Kaymakam Murat Duru Başkanlığında  Kış Mevsiminde Alınacak Trafik Tebdirleri  Toplantısı  Kasım ayın sonunda yapıldı. Toplantıda alınan kararlar ise  bu hafta  ilgili kişi, kurum ve kuruluşları bu hafta yazı ile iletildi. 

İlçe Kaymakamımız Murat Duru başkanlığında gerçekleşen toplantıya  Belediye Başkanı, İlçe Emniyet Müdürü, Jandarma Bölük Komutanı,  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü,  İlçe Sağlık Müdürü, Karayolları Şefi, Telekom, Elektrik Şefliği ve KASKİ  yetkililerin katıldılar.

Toplantıda kurumlar arası  görev bölümü yapılırken  alınacak tebirlerde belirlendi. 

Özellikle Erciyes yolunun   kış aylarındaki yol durumunun açık veya kapanması halinde Jandarma Bölük Komutanlığı önünde Jandarma ve Emniyet Trafik Ekiplerinin görev  yapacağı belirtildi. 

Alınan kararlar gereğince kış ayı nedeniyle kış lastiği uygulaması ile araçlarda zencir, çekme halatı ve takoz gibi araçların da bulundurulması istendi.

Okunma sayısı: 190
Eklenme Tarihi: 4.12.2018 16:20:11
Bu habere eklenmiş yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.!