İlk Ziyareti Memleketine

Maliye ve Hazine Bakan Yardımcısı Hemşehrimiz Mahmut Gürcan İlçemizi Ziyaret Etti

15 Aralık 2021 tarihinde Hazine ve Maliye Bakan Yardımcılığına atanan hemşerimiz Mahmut Gürcan 07 Aralık Cuma günü Develi’ye ziyarette bulundu.

Ziyarete AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, AK Parti Develi İlçe Başkanı Osman Turan ve MHP İlçe Başkanı Yunus Özer de katıldı. Heyeti Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar Develi Belediyesinde karşıladı. Bakan Yardımcısı hemşerimiz Gürcan “Belediyemizin çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Bizler de devletimizin bize verdiği imkan dahilinde destek vererek Develimize hizmetleri en kısa sürede ve en kaliteli şekilde ulaştırmanın gayreti içerisinde olacağız. AK Parti olarak bizlerin en büyük vasfı kardeşlik hukukunu, birlik ve beraberliği gözetmemizdir. İnşallah hep beraber el ele, omuz omuza vererek Develimizi, Kayserimizi ve ülkemizi kalkındırmanın çabası içerisinde olmaya devam edeceğiz” dedi.

Belediye ziyaretinin ardından Develi esnafıyla da bir araya gelip muhabbet eden Gürcan daha sonra AK Parti İlçe Binasında Cumhur İttifakı üyeleriyle bir araya geldi. Hazine ve Maliye Bakanımız Nureddin Nebati ile birlikte Develi’ye bir kez daha ziyarette bulunacağını ve Kayseri’nin 6. Organize Sanayi Bölgesinin Develi’ye açılacağı müjdesini vererek konuşmalarına başlayan Bakan Yardımcısı hemşerimiz Gürcan ayrıca son günlerde döviz kuru ile ilgili yürütülen spekülasyonlara yönelik özet açıklamalarda da bulundu.

Okunma sayısı: 108
Eklenme Tarihi: 11.01.2022 11:18:01
Bu habere eklenmiş yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.!