İki Aracı Biçti, Olay Yerinden Yayan Kaçtı !

İki Aracı Biçti, Olay Yerinden Yayan Kaçtı !

03 Ağustos Cumartesi günü saat 22.40 civarlarında, Aşık Seyrani Caddesi ile Tekir Caddesinin birleştiği noktada meydana gelen kazada 38 TU 811 plakalı bir aracın, park halindeki iki araca çarpması sonucu  meydana gelen kazada 3 araç ağır hasar görürken,  bir kişi yaralandı. 

Olay sonrası  kazaya sebebiyet veren araç sürücüsü aracın sağ kapısından çıkıkıp, olay yerinden koşarak kaçtı.  

Olay yerinde düğün olması nedeniyle aşırı kalabalığın bulunduğu, saniyeler içerisinde  bir çok insanın  kazadan kurtulduğu  olay sonrası,  park halindeki aracının içinde oturan Çetin Aksu yaralandı. Çetin Aksu’nun sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. 

Kazaya sebebiyet veren  38 TU 811  plakalı aracın içerisinde bol miktarda bira bulunduğu gözlemlenirken, olay mahallinden kaçarak uzaklaşan  araç sürücüsü  M.K. adlı kişi kısa süre içerisinde emniyet kuvvetleri tarafından yakalanarak göz altına alındı. 

Haricen edindiğimiz bilgilere göre aracın emanet olduğu, sürücünün çok süratli olduğu,  olayı bile hatırlamakta zorluk çektiği öğrenildi. 

Olay mahallinde düğün töreninin bulunması nedeniyle bir çok vatandaş  yetkililere  yeterli önlem alınmaması, gerekli altyapıların planlanarak yapılmaması nedeniyle de tepki gösterdi.

Olayda hasar gören araçların olay yerinden çekilmesi sonrası Aşık Seyrani Caddesi trafiğe açıldı. 

Okunma sayısı: 394
Eklenme Tarihi: 6.08.2019 15:02:59
Bu habere eklenmiş yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.!