Fahri Hemşehrilik Beratı Verildi

Fahri Hemşehrilik Beratı Verildi

2016 yılından beri ilçemiz Kaymakamlığı görevini  başarılı bir şekilde yürüten Kaymakamımız Murat Duru’ya 2020 yılının ilk Belediye Meclis toplantısında, Belediye Meclisi Üyelerinin oy birliği ile Fahri Hemşehrilik Berat verilmesi, kararı alındı. 

2016 yılından beri ilçemizde başarılı bir şekilde görev yapan, vatahdaşlarla her ortamda beraber olmaya önem veren, ilçe sorunlarının çözümü için ciddi cabalar sarfened,  ilçe dışı ziyaretlerinde Develi sevgisini her zaman dile getiren Kaymakamımız  Murat Duru’ya  Belediye Meclisi oy birliği ile “Fahri Hemşehrilik Beratı” verdi.  Berat Belediye Başkanı ve tüm meclis üyelerinin katılımı ile 06 Ocak Pazartesi günü meclis toplantısı sonrası Kaymakamlık Makamında Kaymakamımız Murat Duru’ya taktim edildi. Berat takdimi sonrası  yemek ikramı da gerçekleştirildi. 

Hemşehrilik Beratını kabul eden Kaymakamımız Murat Duru, “Yeni yıla ve yeni yaşıma böylesi güzel bir hediye ile girmiş olmaktan dolayı çok mutluyum. Böylesi güzel bir jestle beni onore eden Develi Belediye Başkanımız Mehmet Cabbar’a ve siz kıymetli meclis üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Sağ olun, var olun. Ben Develi’de kaymakamlık yapmaktan çok mutluyum. İnşallah bundan sonra sizin bir hemşeriniz olarak daha güzel yarınlar için el ele hizmet üretmeye devam edeceğiz” açıklamalarında bulundu.

Okunma sayısı: 369
Eklenme Tarihi: 7.01.2020 13:53:58
Bu habere eklenmiş yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.!