Efsaneler buluştu

Develi Sporun Geleneksel Efsaneler Buluşması Bu Bayram da Gerçekleşti

Uzun yıllar Develi Spor formasını giyen ve bir arada onlarca maça çıkan Develi Spor’un efsane ekibi bu bayramda ilçemizde bir araya geldiler. 

Develi Sporun unutulmaz isimlerinden Hasan Erol’un organize ettiği, artık adeta geleneksel hale gelen  buluşma programı Ramazan Bayramı nedeniyle de gerçekleşti. 

İlçemiz Köşkpınar mevkiinde bir araya gelen efsane Develi Spor Kadrosu  bir birleriyle bayramlaştıktan sonra geçmiş anıları  paylaşarak mutlu bir gün geçirdiler. 

Organizasyonu gerçekleştiren Hasan Erol, birkaç yıl önce başlattığımız Develi Spor’da  forma giymiş takım arkadaşlarımızla bir araya gelme etkinliğimizi bu yıl da gerçekleştirdik. Etkinliğimize   birçok arkadaşımız katıldı. Ancak programı uymayan bazı arkadaşlarımız da telefonla bizlere ulaşarak   selamlarını ilettiler.  Diğer buluşmalarımız gibi bu buluşmamızda sıcak ve samimi bir şekilde geçti. Anılarımızı paylaştık.  İnşaallah önümüzdeki yıllarda da bu buluşmamızı devam ettiririz, dedi. 

Buluşmaya katılanlar Ayaktakiler (Soldan sağa) Hasan Erol, Abdulkadir Eseroğlu, Adem Zileli, Yücel Gönenç, Yusuf Kolay, Faruk Pusatlıoğlu, Ünal Yazıcı, Ali Kabak, Muhammer Bayraktar, Yusuf Mavili, Bekir Gürcü, Zeki Arıkan,  Mustafa Sevimay, İshak Kattaş. 

Oturanlar (Soldan sağa) Yavuz Mavi, Murat Soylu, Mehmet Gezer, Mehmet Poyraz, Süleyman Kandemir, Süleyman Atlı, Hüseyin Ün

Okunma sayısı: 387
Eklenme Tarihi: 11.06.2019 15:32:56
Bu habere eklenmiş yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.!