Develi'ye uğradı

Alperen Ocakları Genel Başkanı Murat Arslan Develi Teşkilatını Ziyaret Etti. 

Aleperen Ocakları  Genel Başkanı Murat Arslan 30 Ağustos Cuma günü Develi teşkilatını  ziyaret etti. 

Kahraman Maraş’a giderken Develi’ye uğrayan genel başkan, Develi’nin  Alperen Ocakları ve Büyük Birlik Partisi’nin  son yerel seçimlerde  gösterdiği başarılı çalışmanın tüm teşkilatlara örnek olarak gösterildiğini belirten Genel Başkan Arslan , “Milli birliğimizi ve beraberliğimize kast edenlere karşı her zaman bir ve diri olacağız. Bu dayanışmamız devam ettiği sürece Allah’ın izniyle başarılar da arkasından gelecektir. 

Bizim Alperen’ler olarak hedefimize tavizsiz  ve ödün vermeden yürümeye devam ediyoruz. 

Develi teşkilatımızı ziyaret etmekten büyük bir mutluluk duyarken, gelecekte teşkilat olarak daha büyük başarılara imza atacağınıza inanıyor, başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum.” dedi. 

Alperen Ocakları İlçe Başkanı Resul Harman ise Genel Başkan Sayın Murat Arslan’ı Develi’de görmekten büyük mutluluk duyduklarını, kendilerinin  tecrübe ve görüşlerinden teşkilat olarak her zaman yararlanacaklarını, Develi Alperen Ocakları olarak her zaman  milli ve manevi değerlere sahip çıkarak, halkımızın yanında yer alacaklarını,  yerel seçimlerde gösterilen başarılı çalışmayı artırarak devam edeceklerini belirtti. 

Okunma sayısı: 220
Eklenme Tarihi: 3.09.2019 15:02:09
Bu habere eklenmiş yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.!