CHP'Lİ Başkanlar Develi'deydi
CHP'li Başkanlar Develi'deydi.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun talimatlarıyla Kayseri'de bir araya gelen CHP'li 225 Belediye Başkanlarının bir bölümü de ilçemize gelerek esnaf ziyaretleri gerçekleştirdiler. 
17 Aralık Cuma günü ilçemize gelen Belediye Başkanları arasında Kadiköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı, Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalış, Balıkesir Edremit Belediye Başkanı Hasan Arslan, Çanakkale Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan yer aldı. 
Belediye Başkanları esnaf ziyaretleri sırasında vatandaşlardan ilgi görürken, karşılarında Belediye Başkanlarını gören vatandaşlarda şaşkınlıklarını gizleyemediler. 
Başkanların ziyaretleri sırasında da ilçemizde ilginç bir an yaşandı.   CHP'li Belediye Başkanı bir mağzaya girdiğinde  düğün alışverişi yapan aileye bir hediye alarak düğün sahiplerine taktim etti. Düğün sahipleri ise hediye karşısında teşekkürlerini belirtirken, işyeri sahibi ise bu davranış karşısında ise şaşkınlığını  gizleyemedi. 
CHP İlçe yönetimi gelen Belediye Başkanlarına  eşlik ederlerken,   Belediye Başkanlarını ilçemizin farklı noktalarında birçok esnaf ve vatandaşlarla görüşmelerini sağladılar. 
İlçemize gelen Belediye Başkanları  ilçemizden geç saatlerde ayrıldılar. 

Okunma sayısı: 278
Eklenme Tarihi: 21.12.2021 11:18:38
Bu habere eklenmiş yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.!