CHP Olarak Seçime Hazırız

Projelerimiz ile Halkımızın Önüne Güçlü Bir Şekilde Çıkacağız

Cumhuriyet Halk Partisi ilçe başkanı Mehmet Künyeli gazetemize yaptığı açıklamada yakın bir zamanda Belediye Başkan adaylarını açıklayacaklarını belirterek, projeleri ile de fark yaratacaklarını iddia etti. 

Mehmet Künyeli yaptığı açıklamada 2019 yılı Mart ayında yapılacak yerel seçimler için yoğun birç alışma içerisinde olduklarını, an itibariyle partilerinde üç aday adayının isminin geçtiğini, bunun netleşmesi sonrası kamuoyu ile bunu paylaşacaklarını belirterek, CHP olarak yerel seçimleri güçlü bir şekilde hazırlanıyoruz.  Projelerimiz ile Halkımızın önüne güçlü bir şekilde çıkacağız, dedi. 

Mehmet Künyeli, Ak Parti Belediyeciliğinin beton  ve ranta dönük olduğunu artık bu durumun da insanları mutlu etmediğini belirterek, bu gün yapılan yaşanılabilirlik anteklerinin tümünde CHP’li Belediyelerin yönettiği il ve ilçelerin açık ara önde olduğunu belirtip, artık bu süreci Develi’ye de kazandırmak için yoğun bir çaba ve gayret içerisinde olacaklarını belirtti. 

Mehmet Rahmi Künyeli önümüzdeki bir veya iki hafta içerisinde adaylarını da açıklayıp  yerel seçim için çalışmalarına satart vereceklerini  söyledi. 

Okunma sayısı: 418
Eklenme Tarihi: 27.11.2018 14:39:59
Bu habere eklenmiş yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.!