Başkandan Develi Ziyareti

Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükkılıç Belediyeyi Ziyaret Etti

Başkan Cabbar’ın Sindelhöyük Mahallesine yönelik özüründen sonra   geçtiğimiz hafta Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkkılıç Develi ziyareti gerçekleştirdi. 

Başkan Büykkılıç’ın ilçemizden dönüşü sonrası Belediye tarafından  ilçemiz meydanında Belediye tarafından maske dağıtı gerçekleştirildi. 

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı hemşerimiz Dr. Memduh Büyükkılıç Develi Belediyesini 12 Mayıs Salı günü ziyaret ederek Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar’la korona virüs tedbir çalışmaları hakkında istişarelerde bulundu.

Develi’deki çalışmalar hakkında kısaca bilgilendirmede bulunan Başkan Cabbar, Korona virüs tedbirlerinin ilk gününden itibaren devletin aldığı tedbir politikalarına  Develi olarak  uygulama gayreti içerisinde oldukları belirtti. Bu süreç içerisinde zabıta ve belediye  personelinin  evden çıkamayan vatandaşlara önemli destek verdiklerini  ayrıca 250 aileyi yemek ulaştırdıklarını belirtti. 

Memleketi olan Develi’ye gelmenin bahtiyarlığını yaşadığını belirterek sözlerine başlayan Memduh Büyükkılıç ise  “Büyükşehir belediyemiz hem de 16 ilçe belediyelerimizle birlikte aynı felsefe doğrultusunda hizmet üretiyor olmamız Kayserimiz için çok önemli bir kazanımdır. Gün eleştirme değil normalleşmeye katkı sağlama günüdür. Sayın Cumhurbaşkanımızın çağrısına uyarak evlerinde kalıp, bizlerin de işlerine kolaylaştıran hemşerilerimize teşekkür ediyorum. İnşallah gönül gönüle vererek bu zorlu süreçten de en kısa sürede selamete ereceğiz” dedi.

Ziyaretin Başkanın Sindelhöyük özrü sonrası olması ve Büyükkılıç’ın ilçemizden ayrılmasının hemen ertesinde ilçemiz meydanında bol miktarda maske dağıtımı dikkat çekti. 

Okunma sayısı: 75
Eklenme Tarihi: 20.05.2020 15:54:59
Bu habere eklenmiş yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.!