Ambulans Bağışı
İlçemizde altın üretmek için çalışmalar yürüten Kanada menşeili Öksüt Madencilik Evde bakım hizmetlerinde kullanılmak üzere Ambulans bağışı yaptı. 

Öksüt Madencilik evde bakım gören hastalar için Develi Hatice Muammer Kocatürk Devlet Hastanesine tam teşekküllü hasta nakil aracı hibe etti.

            Öksüt Madenciliğin Ofisi önünde gerçekleşen programla AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, Develi Kaymakamı Murat Duru, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli, Öksüt Madencilik Genel Müdürü Alper Sezener, Siyasi parti temsilcileri ve belediye meclis üyeleri ile ilçe protokolü katıldı. Devir teslim Evde sağlık hizmetlerinde kullanılacak aracın hasta transferlerinde kendilerine büyük kolaylık sağlayacağını belirten İl Sağlık Müdürü Benli “Bütün ekipmanlarıyla bu aracı bizlere kazandıran Develi Belediye Başkanımız Mehmet Cabbar’a ve Öksüt Madencilik yetkililerine çok teşekkür ediyorum” dedi. Öksüt Madenciliğin sosyal ve sağlık projeleriyle Develi’ye her zaman destek vereceğini belirten Öksüt Madencilik Genel Müdürü Alper Sezener “Belediyemizin ve il sağlık müdürlüğümüzün talepleri doğrultusunda hasta nakil aracımızı Develimize kazandırmaktan gurur duyuyoruz. Hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 
Okunma sayısı: 450
Eklenme Tarihi: 10.01.2020 17:26:46
Bu habere eklenmiş yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.!