Ali Kabak Eleştirdi

MHP Başkan Adayı Ali Kabak, Anketlere katılanlara geri dönüş yapıldığı ve işleriyle tehdit edildiğini belirtti.


Yaklaşan yerel seçimler nedeniyle son günlerde  gerek telefonla, gerek ilçede anketörlerce gerçekleştirilen  anket çalışmaları sonrası yaşanan bazı gelişmeleri sosyal medya hesabında gündeme getiren MHP Belediye Başkan adayı Ali Kabak,  ankete katılan ve  tercih olarak kendisini söyleyen vatandaşları  geri dönüş yapılarak  işleriyle tehdit edildiği iddiasında bulundu. 

Ala Kabak  duruma  tepki gösterirken,  sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada konuyla ilgili olarak şunları söyledi : 

“Develi’de bir anket furyasıdır gidiyor. Hem anket yaptırıyor hemde çıkan sonuca saygı göstermiyorsunuz!  En son yapılan ve halen devam eden ankette partimiz ve şahsıma evet oyu kullanan arkadaşlar aranarak ekmekleri ile tehdit edildiğini büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyorum. Unutmayın ki rızkı veren Allah’tır. Bizim yüzümüze bir tek ailenin bile bu duruma düşmesi bizi ziyadesi ile üzer. Burada yapmaya çalıştığınız algı operasyonunu gayet iyi biliyoruz. Akşamdan beri telefon başında dört koldan oy kullandırdığınızı gayet iyi biliyoruz. Bırakın Deve kuşu taklidi yapmayı kafanızı kuma sokuyorsunuz aman dikkat edin.

Biz ANKET’imizi hemşehrilerimizin YÜREĞİNDE yapıyoruz.”

Okunma sayısı: 335
Eklenme Tarihi: 4.12.2018 16:25:17
Bu habere eklenmiş yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.!