10 Ocak Gazetciler Günü Kutlaması
Develi Ülkü Ocakları Başkanı Murat Doğu  ve Ülkü Ocakları  üyesi gençlerden oluşan bir heyet  gazetemizi ziyaret ederek Çalışan Gazeteciler Günü'müzü kutladılar. 
Develi Ülkü Ocakları Başkanı Murat Doğu ziyaret sırasında gazetemiz yazı işleri müdürü Hakan Bayraktar'a günün anısına bir de çiçek taktim eddi. 
Murat Doğu ziyaret sırasında, Develi Ülkü Ocakları olarak  Bayrak, Vatan, Millet ve İnanç uğruna çalışma yaptıklarını, Develinin daha yeşil olması, çocuklarımızın daha rahat eğitim görmesi, gençlerimizin ahlaklı, faziletli ve vatan sevgisiyle  geleceklerine yön vermesi için mücadele ettiklerini, bu yönde çok önemli çalışmalar gerçekleştirdiklerini  de bu ziyarette gazetemiz yazı işleri müdürü Hakan Bayraktar'a aktardı. 
Gazetemiz yazı işleri müdürü Hakan Bayraktar ise ziyaretten ve taktim edilen çiçekten çok mutlu olduğunu belirtirken,  ülkemiz üzerinde oynan oyunlara karşı uyanık olunması, milli birlik ve beraberliğin çok önemli olduğunu belirterek Develi Ülkü Ocakları ve ilçe başkanı Murat Doğu'nun gerçekleştirdiği başarılı çalışmaları görmek ve yakındak takip etmekten de büyük mutluluk duyduğunu belirtti. 
Bayraktar, Murat Doğu ve Arkadaşlarına ziyaretten dolayı teşekkürlerini iletti. 
Okunma sayısı: 254
Eklenme Tarihi: 10.01.2020 16:05:40
Bu habere eklenmiş yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.!